Drap

Potřebuji pro letní táborovou hru vymyslet několik názvů neexistujících měst. Pomůžete ?

Jména by měla být srozumitelná, dosud nikde nepublikovatelná a dobře zapamatovatelná pro děti .
Doplňuji:
Všem moc děkuji, jste přímo skvělí

Nejlepší odpověď
Deli

Jaká je hlavní náplň tábora? Jestli se to motá kolem pohádek, dala bych třeba: Drakov (nebo Dračí město), Ježibabov, Kouzlov, Čaroměsto, Trůnov…
Nebo je-li tábor plný her v lese, zkusila bych: Skřítkov, Vílov, Chaloupkov… Případně podle stromů: Smrkov, Borov, Jedlov… či podle lesního ovoce: Maliní, Jahodí, Borůvčí – Borůvkov…
Také podle počasí by to šlo: Mrakov, Sluncov, Větrov…
A nebo zkombinovat: Město Smrkové Mraky, Město Jedlové Větry, Město Borůvková Chaloupka…

Další odpovědi
Alesh

Několik je kolik? 😉 A taky záleží, jestli to má mít nějaký podtext nebo je to úplně jedno. A taky jak staré jsou ty děti.

Kebulice, Hamounov, Moravské Uhrovice, Český Buk, Špindírov, Kalužice, Bumbrdlíkov, Velká Malá, Dolní Horňákov, Horní Dolňákov, Bambeřice, Chlupatice, Krakatice, Šupajdice, Zeleňákov, Zelenice, Ovocnice, Buřtov … tak snad chytneš inspiraci.

Damiana

Jaké je téma tábora? Napadlo mě pár universálních názvů.
Velké Voltemice, Veselákov, Švandíkov, Velemlsákov, Rozumbradov, Chtyrolínice, Chytákov, Žertířice, Tumpachovín, Vtipálkovice, Hračičkov, Veselý Kostrounov, Smradlavé Duchařice, Hlučné Táborníky, Nesyty nad Nepitou, Upíry u Krvákova, Strašouny pod Dekou, Lekánice …

Pájo

Skrčilov, Morousy, Záborec, Zbořilov, Hlomozy, Slunkov…

verush012

Kočárkov…:))

venkovan

Jsou ty děti starší 18 let?
Potom bych věděl.

Jose1f

Korupčice, Tunelákov, Odkloněná Sedmička

bolak

Robert_PM: To by mě zajímalo proč tobě dal Drap boda a mně to smazal :))

Odpověděl jsem na zadanou otázku a aspoň sem nikoho neurážel…

Damiana

Cos smazáníhodného propánahonzu napsal?

bolak

No právě že nic:

„Damiánov, Dvůr Králové nad Arygnocem, Bolakovy Lázně, Quentošice, Újezd u Annas, Moravský Drap, Mosoj nad Orlicí, Golčův Briketkov Desítkov“

Damiana

Nechápu, hned první název je naprosto dokonalý.
🙂 Nevynechals' někoho? 🙂
Tady už nejde o obchod, tohle je osobní. Je třeba zalehnout na matrace…

briketka10

to by mě zajímalo kdo to smazal mě to nevadí já 10° Briketkov a kdyby Gambáč miluju :))