Avatar uživatele
Drap

Potřebuji pro letní táborovou hru vymyslet několik názvů neexistujících měst. Pomůžete ?

Jména by měla být srozumitelná, dosud nikde nepublikovatelná a dobře zapamatovatelná pro děti .
Doplňuji:
Všem moc děkuji, jste přímo skvělí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Alesh, Deli, Pájo, Wang, Damiana, briketka10 před 4317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Jaká je hlavní náplň tábora? Jestli se to motá kolem pohádek, dala bych třeba: Drakov (nebo Dračí město), Ježibabov, Kouzlov, Čaroměsto, Trůnov…
Nebo je-li tábor plný her v lese, zkusila bych: Skřítkov, Vílov, Chaloupkov… Případně podle stromů: Smrkov, Borov, Jedlov… či podle lesního ovoce: Maliní, Jahodí, Borůvčí – Borůvkov…
Také podle počasí by to šlo: Mrakov, Sluncov, Větrov…
A nebo zkombinovat: Město Smrkové Mraky, Město Jedlové Větry, Město Borůvková Chaloupka…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Několik je kolik? 😉 A taky záleží, jestli to má mít nějaký podtext nebo je to úplně jedno. A taky jak staré jsou ty děti.

Kebulice, Hamounov, Moravské Uhrovice, Český Buk, Špindírov, Kalužice, Bumbrdlíkov, Velká Malá, Dolní Horňákov, Horní Dolňákov, Bambeřice, Chlupatice, Krakatice, Šupajdice, Zeleňákov, Zelenice, Ovocnice, Buřtov … tak snad chytneš inspiraci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Jaké je téma tábora? Napadlo mě pár universálních názvů.
Velké Voltemice, Veselákov, Švandíkov, Velemlsákov, Rozumbradov, Chtyrolínice, Chytákov, Žertířice, Tumpachovín, Vtipálkovice, Hračičkov, Veselý Kostrounov, Smradlavé Duchařice, Hlučné Táborníky, Nesyty nad Nepitou, Upíry u Krvákova, Strašouny pod Dekou, Lekánice …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Skrčilov, Morousy, Záborec, Zbořilov, Hlomozy, Slunkov…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verush012

Kočárkov…:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jsou ty děti starší 18 let?
Potom bych věděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jose1f

Korupčice, Tunelákov, Odkloněná Sedmička

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Robert_PM: To by mě zajímalo proč tobě dal Drap boda a mně to smazal :))

Odpověděl jsem na zadanou otázku a aspoň sem nikoho neurážel…

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Cos smazáníhodného propánahonzu napsal?

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No právě že nic:

„Damiánov, Dvůr Králové nad Arygnocem, Bolakovy Lázně, Quentošice, Újezd u Annas, Moravský Drap, Mosoj nad Orlicí, Golčův Briketkov Desítkov“

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Nechápu, hned první název je naprosto dokonalý.
🙂 Nevynechals' někoho? 🙂
Tady už nejde o obchod, tohle je osobní. Je třeba zalehnout na matrace…

před 4316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

to by mě zajímalo kdo to smazal mě to nevadí já 10° Briketkov a kdyby Gambáč miluju :))

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek