Simulé

Potřebuji poradit s tímto receptem na dort

Ahoj,
tady je odkaz, ke kterému se moje otázka vztahuje: http://www.jak­setodela.cz/vi­deo/1957/dort-ve-tvaru-fotbaloveho-hriste

chci příteli k narozeninám udělat dort podle tohodle receptu, ale chci se zeptat, co je to bílé. Je to jen obyčejná šlehačka? Že tak skvěle drží tvar i při výrobě těch branek. Děkuji za Vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
Funna

na brance určitě šlehačka není…spíš cukrové zdobení jako se dělá na perníčky…

Další odpovědi
anonym

na YT pod tím videem píšou, to jsem si dala přeložit, tohle:
Tato šlehačka je bičován jeden konkrétní pro cukrovinky. To je vyrobeno Puratos, je pevný a hladký šlehačkou společného. Tb je méně mastný

Je to zvláštní šlehačka na dorty. Jeho manufatured by Puratus s více hladkým povrchem a méně tuku.
Je to googl překladač, no nevím, jestli z toho budeš moudrá, já bych to tak asi dělala z toho, co píše Funna, ale je to super, vypadá dobře 🙂