tomas1541

Poradíte s herní PC sestavou? Stojí níže uvedená za 9000 Kč?

Ahoj chci si přes bazoš koupit herní PC, který mě bude stát něco kolem 9,000 Kč a potřebuji někoho kdo se v tom vyzná a řekne jestli je to za ty prachy dobrý. Mně se to zdá docela i levné, protože jen za i7 se dá skoro 7,000 Kč. Předem díky

Processor: i7–4770 3,4 GHz
základní deska: MSI B85-G41
Ram : 2× 4gb Kingston
grafická karta: Nvidia GTX 660 2GB
WD Disk 500 GB 7200 ot.
zdroj: 500w (1 rok starý)

Odpovědi
jáára

Do kanclu snad dobrý…

McArthur

Mě se to zdá nevyvážený. Spíš taková splácanina toho, co jsem doma našel. Ke Core i7 bych viděl SSD disk nebo min. 1 TB. Základní deska sama o sobě je určená do kanceláře, ne na hry.

Jinak ano, 9000 Kč za komponenty, i když použité, je celkem dobrá cena.