Poradíte ohledně doručení balíku?

Byl mi zaslán notebook na dobírku. Balíkem do ruky,měl tu být včera a ve schránce nemám žádný lístek,že by mě nezastihli. Vydají mi ho na poště,aniž bych měl nějaký papír s sebou? Děkuji

Potřebuji poradit ohledně balíku.

Odpovědi:

Zlatý

Záleží také na tom, jestli je již zásilka na poště a připravena k vydání adresátovi. Poště to někdy trvá trochu déle. Jestli Ti byla zásilka odeslána ve čtvrtek, je možné, že bude doručena až v pondělí. :-)

Bronzový

Ano, na občanku.

"Poštovní zásilku Česká pošta vydá:

-fyzické osobě, která předloží Výzvu, nebo

- adresátovi, který nepředloží Výzvu, ale prokáže se osobním dokladem, ve kterém je adresa shodná s adresou na zásilce,

-nebo adresátovi, který nepředloží Výzvu, ale předloží společně s osobním dokladem, ve kterém není adresa shodná s adresou na zásilce, též jiný doklad, kterým shodu adresy místa pobytu s adresou uvedenou na zásilce doloží, nebo má k dispozici takové údaje o poštovní zásilce nebo poštovní poukázce, které mohl získat jen od odesílatele (např. jméno / název odesílatele, podací číslo zásilky, informace o zásilce získané z webových stránek České pošty,*"

Zdroj: https://www.ceskaposta.cz/rady -a-navody/podminky-pro-vydani- zasilky-/-poukazane-penezni-ca stky

Diskuze k otázce

Pipka

na doklad

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.