lusy116

Podělíte se o nápady na vánoční dárky pro rodiče?

Dobrý den,Ahojky :D Vím že zase budete říkat, že moje rodiče neznáte a že mám kupovat dárky podle koníčku. Chápu, že to je asi nejlepší, ale prostě každej rok kupuji to stejný a potřebovala bych poradit, co by potěšilo mamku a třeba i tátu. Max. do 200 Kč, protože moc peněz bohužel nemám… táta má rád ryby… A mamka kočky :) Tak vůbec nevím tátovi pořád kupuju půllitr a kalendář. ale už je to takové, no… nudné… Mamce vždycky kupuji vonnou svičku a zápisník… a taky pořád dokola. Prosím o nějaký fajn nápad :) děkuji moc

Odpovědi
Tomáš Veselý

Pokud táta chodí lovit ryby, tak mu můžeš koupit v rybářských potřebách třeba nějakou návnadu na ryby cca 50,–…Můžeš se podívat např. na hrnek někde v domácích potřebách s potiskem kočky. Není špatné třeba na trzích koupit nějakou malou dekoraci třeba ze sádry nějaké zvíře. Obcházej různé obchody a na něco natrefíš. Já sám nevím jaké dárky mám rodině koupit :)

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vánoční%20dá­rek%20pro%20ro­diče

Mc Merkurion

… tak mu kup ten půllitr plnej, ať je změna – flaška potěší každej rok …