Rakira

Doporučíte lehký notebook s přiměřenou pamětí a matným displejem do 10 tis., vhodný k vyhledávání na internetu?

Aby byl lehky
mel primerenou pamet
matny displej
do 10tis
vhodny na vyhledavani po internetu

diky za kazdy tip

Nejlepší odpověď
cochee

Za deset nic extra lehkého nečekej. Za nízkou hmotnost notebooku se platí.

Ostatní požadavky jsou standardní, vyhledávání na internetu je výkonově nenáročná činnost. Vybírej sama mezi notebooky podle toho displeje, na trhu jsou jak s matným, tak hladkým LCD.

Další odpovědi
Arne1

https://www.gi­gacomputer.cz/no­tebooky/?filter%5Bor­der%5D=best&fil­ter%5Bparameter%5D%5B597­%5D%5Bvalues%5D%5B0%5D­=Matn%C3%BD&fil­ter%5Bparameter%5D%5B599­%5D%5Bvalues%5D%5B0%5D­=Wifi&filter%5Bpa­rameter%5D%5B837­%5D%5Bvalues%5D%5B0%5D­=Core+i5&filter%5Bpa­rameter%5D%5B837­%5D%5Bvalues%5D%5B1%5D­=Core+i7&filter%5Bpa­rameter%5D%5B608­%5D%5Bvalues%5D%5B0%5D­=SSD&filter%5Bdes­cription%5D=&fil­ter%5Bprice%5D%5Bto%5­D=10100

Osobně ale preferuji alespoň 15 palců a aby byla numerická klávesnice.