Avatar uživatele
panenka

Potřebuji poradit jak si nastavit karkulačku pro výpočet zdravotního a Socialního

Dobrý večer potřebuji vypočítat procenta Zdravotního a Socialního můžete mě prosím poradit malý mě na klávesách ted něco poklikal a nejde mě to potřebuji si vypočítat z 16001 zdravotní 4.50% Socialní 6.50 děkuji
Doplňuji:
Já to nepočítam v Excelu ale na klasické karkulačce kterou mám v počítači v příslušenství doted jsem to tak dělala a šlo mě to. Ted mě to nejde a karkulačka mě blbne ale díky za odpověd i takto se to dá vypočítat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, anonym před 4825 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jambalaya

Panenko, Panenko, karkulačka? 🙂

A v čem v Excelu?

Tak např. můžete zadat vzorec:

=(příslušné políčko třeba C2)*0,045 pro zdravotní a *0,065 pro sociální

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Radak

Ahoj Panenko, zkus si nastavit tu kalkulačku nazpátek: nahoře mám zobrazit, potom vyberu – standardní – základní. Možná máš jinou verzi, ale vždycky to tam jde v nastavení přehodit – možná že tam máš vědeckou, nebo statistickou, nebo jinou pro nás smrtelníky nepoužívanou.

před 4825 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Omlouvám se že jsem nasala karkulačka místo kalkulačka moje kolegyně a i já říkáme kalkulačce karkulka a tak jsem tam omylem napsala písmeno k místo písmene l

před 4825 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

odpověd

před 4825 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Díky moc za odověd

před 4825 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

ona spíš Jambalaya myslela to pokárání jak jsi napsala karkulačka …píše se kalkulačka

před 4825 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek