fredys

Potřebuji poradit jak se nechají programy Apk převézt do počítače aby se nechali spouštět

Poradˇte jak na Apk budu velmi rád za odpovědi.Předem děkuji!

Odpovědi
badisko

No nedaji …pokud mate namysli aplikace z mobilu nebo tabletu … spousta mobilnich zarizeni na OS android ..coz je Linux a ten se spoustet v prostredi Windows neda ..nicmene budeme radi.. kdyz nam napisete co mate presne namysli ..takze potrebujeme vedet ..jake je to zarizeni ..mobil nebo tablet ..jaky je tam operacni system …je tam Android ..Windows …atd ..
take stoji za zminku jake aplikace chcete prevest ..protoze nektere existuji jak na Windows …tak na Android ..ale trochu upravene …takze treba
adobe reader.. je jak na Windows tak na android a dalsi ..takze stci stahnout do pocitace verzi pro ..vas OS ..
dobrym prikladem je take …Mozilla firefox …a dalsi …

Dochy

Měl by existovat nějaký android emulátor. Ale osobně s tím nemám žádnou zkušenost. Jinak zkuste (jak píše badisko) najít klon dané aplikace pro PC.