letuska31

potřebuji poradit co znamená znak na palubní desce oranžový klíč,Ford Tranzit děkuji

dnes se mi rozsvítiola tato kontrola,ale nemohu zjistit co to je,děkuji za fundované odpovědi

Nejlepší odpověď
brillant

servisní interval – při určitým km u transita po každých 25 000 km návštěva sevisu, výměna oleje atd.
http://www.for­dfans.cz/phpbb3/v­iewtopic.php?f=18&t=­24245

Další odpovědi
autacek

Buď jiná závada, nebo navštívit servis. Taky by to mohl být problém se zabezpečením, v manuálu bude X závad, tak že pokud to tam svítí pořád, nezbude než navštívit servis.

marci1

Klíč znamená navštívit servis.