Potřebuji poradit.......

Chci si koupit tzv. Lupenkovou pilku ale nevím jestli když je mi 13 si mám kupovat hned tu velkou, myslím si ale že když budu dělat větší věci, tak mi to nebude stačit s tou malou poraďte jakou si mam koupit v mém věku Malou, Velkou, Středni…velikost mnou uváděna je na Oblouk pily

Nejlepší odpověď
briketka10

Ondro oni Ti taky dobře poradí v tom obchodě, kde ji budeš kupovat :D
tady Ti vkládám odkaz na porovnání cen, jsou tu různé lupínkové pilky..
ne lupenkové to je choroba..
http://www.nej­lepsiceny.cz/te­ma/lupinkova-pila.html
Doplňuji:
zajdi do Kutila ten je nejlevnější a jsou tam odborníci, Baumarktu, Baumaxu, Obi,

Další odpovědi
mosoj

Lupemkovou pilou si pupík nestrhneš. Záleží jak veké věci budeš vyřezávat. Dosah pily je dán právě délkou oblouku.

Drap

Ideální stav je mít všechny rámy. Podle toho co děláš. S malou je větší cit, ale zase je jen na malé věci. To budeš muset rozhodnout sám