škubánek

Potřebuji poradit.. :(

Moje kamarádka se často uráží.. a nevím co mám s ní dělat.. např. jdu se bavit s jinýma kámoškama a říkám ať jde taky, jenže jí se nechce tak jdu sama a ona se urazí že nejsem s ní a přitom jsem s ní pořád sedím s ní i v lavici atd.. Ale furt se uráží a pak zkouším jak ji zase rozesmát. co mám dělat? odpověd prosím :)

Nejlepší odpověď
HDMI

Máš ještě nějáky kámarádky?Jestli jo tak jí prostě řekni že na ni se*eš(omlouvám se)(spíš kašleš)a že nezměníš názor do té doby dokud se nepřestane urážet.

Další odpovědi
hanulka11

ona prostě žárlí, že kamarádíš i s někým jiným ,řekni ji ,že až se přestane urážet budete zase kamarádky a všechny dohromady, že můžeš mít přeci kamarádek víc a ne jen ji a jestli to nepochopí nebyla to pravá kamarádka

Drap

Každý jsme nějaký, nechat ji být, třeba ji to časem přejde

zbynekplzen

Kolegové mají pravdu , ona si téměř vynucuje tvoji pozornost ,ale ji prostě nevysvětlíš že chybu dělá ona ,když se k vám nepřidá , to jí musí dojít samotné , takže když řekne ne nech ji být ,pak ji nezkoušej přemlouvat ani rozesmát ,jen se jí ještě ptej zda nepůjde s váma , časem ji to snad dojde .Přemlouváním jen ztratíš

samicek333

Ahoj, jednu takovou znám i já, prostě si jí nevšímej, když se sama urazila, tak ji to samotnou i přejde a myslím, že pokud se uráží takhle, tak moc jiných kamarádek nemá, do týdne budete zase super kámošky a pak zas dokola…Sama to znám – jeden den se nebavíme, další už jakoby nic, když jí nechám vyvztekat, takže to bude určite OK.
Kdyžtak si s ní zkus promluvit…

WeeBear

Zcela přesná kopie mojí bývalé nejlepší kamarádky, bohužel byly při každé její uraženosti omluvy na mě.. Zcela mě od ní oddělila až střední škola, každá studujeme jinde a nepotřebujeme se a od rozlučky s devítkou jsme se neviděly, ani se nepsaly.

Pokud je opravdu taková, tak jí to řekni, určitě bude vzpurná a vinu si nepřizná, ale bude dobré, když bude vědět, že Tě na ní něco štve (byť by t obrala neprávem), pokud se to po čase začne stupňovat, tak radím dobře, odděl se od ní za včasu, takoví lidé akorát kazí život, uvidíš, že budou i jiné kamarádky, a lepší!

Vladislav97

tak pojd se mnou…

Zdroj: www.kozycecky­picamrdat.hov­no