Pokročilý

Potřebuji poradit.. :(

Moje kamarádka se často uráží.. a nevím co mám s ní dělat.. např. jdu se bavit s jinýma kámoškama a říkám ať jde taky, jenže jí se nechce tak jdu sama a ona se urazí že nejsem s ní a přitom jsem s ní pořád sedím s ní i v lavici atd.. Ale furt se uráží a pak zkouším jak ji zase rozesmát. co mám dělat? odpověd prosím :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Máš ještě nějáky kámarádky?Jestli jo tak jí prostě řekni že na ni se*eš(omlouvám se)(spíš kašleš)a že nezměníš názor do té doby dokud se nepřestane urážet.

Další odpovědi:

Zlatý

ona prostě žárlí, že kamarádíš i s někým jiným ,řekni ji ,že až se přestane urážet budete zase kamarádky a všechny dohromady, že můžeš mít přeci kamarádek víc a ne jen ji a jestli to nepochopí nebyla to pravá kamarádka

Zlatý

Každý jsme nějaký, nechat ji být, třeba ji to časem přejde

Pokročilý

Kolegové mají pravdu , ona si téměř vynucuje tvoji pozornost ,ale ji prostě nevysvětlíš že chybu dělá ona ,když se k vám nepřidá , to jí musí dojít samotné , takže když řekne ne nech ji být ,pak ji nezkoušej přemlouvat ani rozesmát ,jen se jí ještě ptej zda nepůjde s váma , časem ji to snad dojde .Přemlouváním jen ztratíš

Bronzový

Ahoj, jednu takovou znám i já, prostě si jí nevšímej, když se sama urazila, tak ji to samotnou i přejde a myslím, že pokud se uráží takhle, tak moc jiných kamarádek nemá, do týdne budete zase super kámošky a pak zas dokola...Sama to znám - jeden den se nebavíme, další už jakoby nic, když jí nechám vyvztekat, takže to bude určite OK.
Kdyžtak si s ní zkus promluvit...

Stříbrný

Zcela přesná kopie mojí bývalé nejlepší kamarádky, bohužel byly při každé její uraženosti omluvy na mě.. Zcela mě od ní oddělila až střední škola, každá studujeme jinde a nepotřebujeme se a od rozlučky s devítkou jsme se neviděly, ani se nepsaly.

Pokud je opravdu taková, tak jí to řekni, určitě bude vzpurná a vinu si nepřizná, ale bude dobré, když bude vědět, že Tě na ní něco štve (byť by t obrala neprávem), pokud se to po čase začne stupňovat, tak radím dobře, odděl se od ní za včasu, takoví lidé akorát kazí život, uvidíš, že budou i jiné kamarádky, a lepší!

tak pojd se mnou...

Zdroj: www.kozyceckypicamrdat.hovno

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.