chucky

Potřebuji poradit

Jaké vidíte chyby v jednání, chování i myšlení dnešní společnosti.

Nejlepší odpověď
dudu

Moje babička často při hodnocení dnešní doby říká „po všem je hovno, jen po včelách med“ a pokračuje slovy „lidi už se nebojí pánbíčka, čerta ani komunistů, válka na vás a červený vši“!!
Někdy si říkám jestli fakt nemá pravdu.

Další odpovědi
Miroslavst

Mohl bych odpovědět, že v jednání, chování i myšlení.
Ale bude to zřejmě uspěchaná doba a honba za majetkem.

afro.minerva

Problém je v tom, že od totality platí dál pravidlo, že se nikdo vlastně o nic nezajímá. Ať to někdo vyřeší za nás… To je jako se Sametovou revolucí. Museli střískat hodně studentů, aby se lidi hnuli. Popravy a věznění cizích lidí,to jim bylo putna, ale museli jim zmlátit kvůli kravině děti, aby se trochu hnuli. A to trvá dodnes. Takže problém je v tom, že nikoho nic nezajímá, jenom vlastní koryto.