MILAN1961

Potřebuji pomoct se satelitem

Chci si koupit satelit a nevím zda na dvě družice nebo jenom na jednu.Sledujeme jen české a slovenské programy,prostě aby tam byly všechny naše programy+slovenské tz.markýza jojky atd…

Nejlepší odpověď
Jikra

Mám satelit na jednu družici Astra 23,5 + Skylink kartu pro české a slovenské programy (2000,–jednorázově) + HD balíček
za 350,– měsíčně(vysoké rozlišení)
Dohromady 28 programů z toho česky 19 a
slovensky 9.
Parabolu 90cm.
Obraz na 42" plazmě Full HD jako víno!

Další odpovědi
tom004

Jestli na jeden nebo na dva satelity,to je na Vás,ale doporučil bych se infomovat na průměr paraboly. Ta je důležitá,pro kvalitu příjmu. Min. průměr bych bral 80 cm.

zdeno

Milane-doporučují satelit na dvě družice a satelitní příjmač na HD rozlišení.Vyjde to trochu o cosi větší peníz(ale ne moc)hlavě kvalitní-hodně výrazně to změní kvalitu obrazu.Uvidíš,že nebudeš litovat. Zdeno

anonym

My máme tenhle,progra­my,které chcete,tam jsou.

Zdroj: http://www.sa­telitni-komplety-shop.cz/satelitni-komplet-mascom-mc1101cr-na-1tv-a-2-druzice-stribrny-p-110020.html?ze­nid=85aaa9ba6fcf2261­a03a06d6c96a5294

fg

Já myslím ,že stačí na jednu družici.já mám analogový sat.příjímač a stačí mi to.