Nik92

potřebuji pomoct s pískajícím notebookem

když si pustím třeba seriál, pustím hudbu mj notebook(packard bell) začne najednou šíleně pískat a to samé se děje při vypínání, nikdy před tím se mi to nestalo, co s tím?

Nejlepší odpověď
www

Pokud pochází zdroj pískání z mechaniky, vyčistit.
Jestliže jde pískot z reproduktorů, zjistit není-li omylem zapnut mikrofon (vzniká zpětná vazba). Pokud ale není zapnut, pomůže servis.
Názor

Další odpovědi
jáára

je to křáp – packard bell není dobrá značka

cochee

Nik92: záleží, jak píše www, odkud pískání vychází, jinak se špatně radí :)

jáára: Packard Bell je rebrand Aceru. Nepřipadá mi o nic lepší ani horší než jiné obecně haněné značky. Stejně to sjíždí všechno z pěti linek v Asii a může to na sobě mít nálepku jakou chce.