Nikoltyna

Potřebuji pomoct ohledně vypínání notebooku windows 8

Takže…Když mám notebook zapnutý bez zapojení nabíječky tak se mi z ničeho nic po chvíli vypne (i když je třeba naplno nabitý)…ale když je zapojená v notebooku nabíječka, tak vydrží i celý den. Nevíte co dělat aby se nevypínal a když už se vypne bez zapojení nabíječky aby oznamoval kolik je nabitých procent.

Nejlepší odpověď
kablik

nožná ti pomůžu:otevři si na pravém boku obrazovky menu, nahoře se ti ukáže lupa,
klikni, otevře se ti hledání, vepiš n a p á j e n í, a pak už si musíš vybrat z nabídky nastavení, bylo by vhodné aby ti u toho pomáhal někdo se znalostí nastavování, na oko je to jednoduché ale jen na oko hodně zdaru…

Další odpovědi
marketa54321

Prohledala bych nastavení, může mít navolené, kdy a po jakém čase se vypne, nebo přejde do režimu spánku.

Banán88

viz marketa54321 + vztahuje se to i na usporu baterie, hledal bych i tam …