iviiik

Můžu na samsung galaxy trend dat flip cover(obal) na samsung galaxy s4 mini?

ahoj potřebuji pomoct můžu když mam typ mobilu samsung galaxy trend dat flip cover(obal)na samsung galaxy s4 mini?

Odpovědi
anonym

Jak je ten cover na telefon připevněný?
Pokud tak, jak je u Samsungu obvyklé, tedy namísto zadního deklu, pak NE – každý z těch telefonů je jinak veliký.
:-O
Jestli je to ale nějaký noname bastl (nasouvací apod), možná jo.
___
Mno – ale určitě půjde použít, když si dokoupíš doplňkové příslušenství ( http://www.naradi-inna.cz/eshop-balici-lepici-paska-izolepa-48mm-x-66m-pruhledna-8334.html ) – když to dobře slepíš, budeš rozhodně ´frikulín´!!!
___