nevimadghjhg

Potřebuji pomoci sPC nejde zapnout

Můj počítač se mi nechce zapnout… když zmáčknu tlačítko tak se nechce nahodit. Dřív jsem prostě vypnul elektriku a jel jsem dál, teraz to nefunguje....... Začalo to všetko tím, že se mi když jsem po druhé zapnul PC nenaběhl monitor ikdyž byl v pořádku…

Odpovědi
elektrikář

Mohou za to různé závady . V první řadě si vyskoušej vypínač zda se nezasekl v zapnuté poloze, Pak kabely k zásuvce vypnout a znova zapnout, U zdroje je na přívodě trubičková pojistka.Pokud to neumíš sám promněřit kam až jde proud. Zanes jej do opravy.

Mapel

Popis prochu rozšířit. Co to konkrétně znamená „nechce nahodit“.