panenka

Potřebuji pomoci s DÚ

Dobrý den potřebovala bych poradit dceři s DÚ v písance má napsáno aby napsala hlasy zvířat hlasy na venkově .Napsali jsme spolu mé,bé,haf,mňau­,šak,kvok,vrků,bú,mů­žete mě prosím poradit ještě další hlasy zvířat děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Našla jsem bezva stránku,,,

Zdroj: http://www.aso­ciace.hzik.com/da­tum.php?date=2007_01_08

Další odpovědi
Jahoda

Íhahahá (kůň), kvik kvik (prasátko). Přiznávám, že nic moc, ale další zvířata z venkova mě nenapadla.
Doplňuji:
Mohla by být i žába – Kvak kvak.

takhlene

íá

VampGirl

Ještě tu chybí kachna – káč, káč. 🙂

poa.li

Tomu říkám komunikace na úrovni…:) Myslím, ale že jsem nezaznamenal KYKYRYKÝÝÝÝ…

looser

vŕŕ alebo hrkú…

Conchus

To je krásný. Můžete ještě zkusit Fí,jó!

MILUSCHKA

úkol máte už určitě za jedna, ještě mě k tomu napadlo pi pi-kuřátko, kvík a chro prasátko, je to hezká otázka… brum méďa v lesíku a krá vrána…