jakub486

jaká střední škola se nejlépe hodí k zaměstnání prodavač a mechanik jízdních kol ?

Zdravím, potřeboval bych pomoc jaká střední škola se nejlépe hodí k zaměstnání prodavač a mechanik jízdních kol ??

Nejlepší odpověď
anonym

Základní škola + rekvalifikační kurz… Když už bych chtěl být za vola, tak bych si udělal strojírenskou školu – poněvadž až bych zjistil, že se jako prodavač neuživím a že mne to vůbec nenaplňuje, pak bych mohl dělat v jakékoliv fabrice vedoucího, mistra, … (Namísto dělníka se základkou.) Pravda, dnes by mohlo být obtížnější dostat se někam pouze se střední, než-li za dob minulých.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.