potřebuji pomoc s LCD

Potřebuji pomoc s LCD koupil jsem před 2 rokama 160 cm LCD a sama od sebe se vypla svítí mi jen dioda ale jinak nenaskočí oprava by stála randál tak si to chci udělat sám už na tom není co skazit dík za odpovědi
Doplňuji:
baterkama to není prostě jsem normálně koukal a sama od sebe se vypla a svítí jen dioda dole tak trochu tomu rozumím učil jsem se na to 1.5 roku ale potřebuju typ co by to asi mohlo bejt součástku bych si objednal jinak je to JVC

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Než začnete rozoberať, najdite si, kam to potom všetko vyhodiť - ekologicky.
Ak chcete návod, treba uviesť výrobcu,značku a typ. Skúste si podľa týchto informácií pozrieť nielen technické údaje, ale aj názory užívateľov televízoru.
Rozoberanie elektronického zariadenia neodborníkom je ten posledný zúfalý pokus pred vyhodením do kontajneru.

Další odpovědi:

Zlatý

Sám do toho nelez. Zkus televizi úplně odpojit od sítě, zkontrolovat baterie v ovladači. Už jsem viděl takovou "neopravitelnou" závadu )) Pak teprve uvažuj o servisu, může to být jen blbost a né ranec.

Zlatý

To může být cokoli. Napájení, podsvícení nebo vadný jakýkoli obvod od tuneru po koncové zesilovače. Obstarejte si servisní dokumentaci, změřte napájecí napětí a zkontrolujte osciloskopem průběhy v měřicích bodech. Vyměňovat jakoukoli součástku bez zjištění závady měřením nemá žádný smysl.

Diskuze k otázce

sgr

baterky to nejsou normálně jsem koukal sama od sebe se vypla a svítí mi jen dioda dole ale nerozběhne tak trochu tomu rozumím učil jsem se na to 1.5 roku vyměnil bych tu závadu ale nevím co tam odešlo tak potřebuju typ co by to mohlo být

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.