Monigue

Potřebuji pomoc-jen maličkost ☹ 🙂

Ahoj nejde mi otevřít blog,nevím čím to je,ale potřebuji zkopírovat jeho stránku.. Prosím nemohl by jste někdo jít na blog : vecidoskolyy.blog­.cz kliknout na ten poslední článek:myslím že se jmenuje okopírovat a je tam T.G masaryk na obrázku. jen rozkliknout ten článek a poslat mi odkaz??Já se tam nemůžu dostat,pouze kldyž napíšu odkaz i se článkem,který chci…děkuji ..chápete jak to myslím?jen poslat odkaz 🙂

Doplňuji:
Právě že adresa je zadána sprvávně,mně se tam nejde přihlásitt,ale nefunguje mi online žádný blog vždy mi to napíše že stránka není k dispozici a ten blog funguje…potřebuji totiž poslat něco kamaarádce aby mi to vytiskla ale ona potřebuje konkrétmní adresu s těma obrázkama..ne­podařilo se někomu ten blog otevřít?? Klidně vám dám heslo,ale nevím co s tím je ☹

Nejlepší odpověď
dědapetr

je to ono já nevím.

Zdroj: http://vecidos­kolyy.blog.cz/1103/fot­ky-vytisknout

Další odpovědi
led

našla som tam fotografie:
mapa Rakúsko-Uhorska,vojaci 1.sv.vojny, T.G.M…
ale ak máte heslo skúste:
http://vecidos­kolyy.blog.cz/1103

tom004

Jestli máš tu adresu zadanou tak,jako tady,tak to nemůže fungovat.Možná pomůže smazat „y“ u „školyy“.