jakho

potřebuji po stažení video souboru do PSP nějaký přehrávač pro PSP ?

Odpovědi
Fred

Nejaky prehravac tam na to byt musi. Otazka je, jestli uz tam nejaky je nebo je treba ho tam doinstalovat. Taky muzete zkusit soubor stahnout a pokusit se ho spustit. Kdyz to pujde, prehravac tam na to je, kdyz ne, tak asi neni…

anonym

kdyby tu nikdo nevěděl, zeptej se přímo v poradně u toho konkrétního produktu, který tě zajímá http://herni-konzole.heure­ka.cz/sony-playstation-portable/polozit-otazku/ to je rychlejší, už proto že tam odpovídají ti kteří produkt skutečně mají …