Potřebuji opravit čínský mobil N99i, kde ???

Rozbila se mi po 3 dnech používání nabíječka na mobilní telefon N99i. Objednala jsem si už 2 nabíječky na tento telefon, ani jedna tam nejde vsunout, nevím, jestli není pokřivený kontakt v telefonu. Poradte, kdo by mi to opravil ??? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

doufám že to z těch fotografií dedukuju správně, ale použitá nabíječka je podle všeho "MicroUSB", takze tu jste opravdu náhradní objednala a zkousela ?

pokřivený kontakt být může, stalo se mi totéž u telefonu HTC Desire který má nabíječku identickou ... skutecne pak bylo mozne microusb zasunout do konektoru nanejvys do poloviny ... i presto vsak nabijeni fungovalo spolehlive

... ale opravy, zvlášt pozarucni u cinskeho tlefonu, to nevidim moc dobre. Mate ho jeste v zaruce ? Kupovala jste ho v nejakem ceskem eshopu nebo na aukru ? cinsti vyrobci plagiatu u nas samozrejme nemaji zadne autorizovane servisni stredisko takze v uvahu pripada jen vymena kus za kus v ramci uplatneni 2 lete zaruky u prodejce.

Záleží kde přesně je problém, ale pokud je opravdu pokřivrný kontakt v telefonu, pak by bylo nejlepší vyhledat autorizovaný servis a nechat opravit ( to by znamenalo výměnu celé vnitřní desky za poměrně velkou cenu). Pokud máte v okolí zkušeného elektrotechnika, nikoliv elektrikáře, pak by se naskytla možnost opravy pouze konektoru za rozumnou cenu, nesměl by být ovšem v záruce tím by se zrušila.

Diskuze k otázce

Zlatý

rynek878

opravdu super odpověď,kdybych náhodou(jako,že teda ne) něco potřeboval,tak se radši obrátím na záda.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.