Potřebují opravdu ženy slyšet"Lásko miluji tě"?

Dá se bez těch slov „miluji tě“ normálně žít,aby ho muž nemusel použít?
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
Adula.57

Podle mě to ženy slyšet opravdu potřebují.

Další odpovědi
anonym

Já vím, že slova nejsou činy, někdo toho nakecá a nic se neděje a někdo nemusí říct nic a víš, že to tak prostě je. Můj názor ale je, říkat to.
Doplňuji:
Jo, jasně že se bez toho žít dá, ale pokud máš vedle sebe někoho, kdo ti to chce, může říct, tak proč ne? Však si vem, kolik vlastně lidí ti to řekne během tvého života? Já myslím lidi, kteří to říkají vážně, je jich snad tolik, že tě to až nudí? To ne,

dědapetr

Žena by to měla poznat z chování muže, proto že opakovaná lež se stává pravdou.Jsou tací kteří říkají ženě že ji milují a následně ji zmlátí, A teda nevím co je lepší,říkat to a nebo to dávat najevo svým chováním.

da ny

Není ani tak důležité to „slyšet“ jako „cítit“(poznat, vědět) .....;)
Ano, jsou ženy, které to chtějí i slyšet…

Drap

Samozřejmě že dá. Je to pouze na daných jedincích.