Simi-mimi

Potřebuji odstranit jizvu na zádech asi 2 cm.Kolik stojí dneska laserové odstranění?Slyšela jsem i o krémech na jizvy ..

Nejlepší odpověď
Pájo

Dermální gely na jizvy fungují hlavně v době těsně po vytvoření jizvy, tedy těsně po zahojení rány jizvou. Čím déle je jizva vytvořená, tím menší efekt dermálního gelu… jsou vhodné na hypertrofické (přebujelé), keloidní (kolagenová vlákna vytvářejí zbytnělou tuhou tkáň), pohyb omezující a opticky rušící jizvy po operacích, amputacích, popáleninách a úrazech, u atrofických ji­zev.

CONTRACTUBEX gel
určený k léčbě jizev, po zhojení poranění. Contractubex má antiproliferativní (zabraňuje množení buněk a tvorbě nové tkáně), protizánětlivý, uvolňující a zklidňující účinek na jizevnaté tkáně
Jedná se o HVLP (hromadně vyráběný léčivý přípravek). Je to tedy lék a je u něho garantována účinnost. K dostání bez předpisu. 20g tuba za cca 190,–Kč.

Další odpovědi
Curiosity

Zkus zadat na netu do hledáčku LASEROVÉ ODSTRANĚNÍ JIZEV a vyjede ti spousta odkazů. Něco jsem našla – viz. odkaz dole (ceník)

Zdroj: http://www.plas­ticka-chirurgie.info/ce­niky/odstrane­ni-jizev-laserem

anonym

Proč stále opakuješ otázku?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/spadla-jsem-na-sklo-a-porezala-jsem-si-zada-ted-uz-tam-mam-jen-jizvu-asi-2-cm-da-se-jizva-nejak-jednoduse-odstranit