Neznáte nějakou práci na doma??

Dobrý den, moje mamka má jít od září do práce (do ted byla-ještě je na mateřské dovolené) jenomže mého bratra nevzali do školky, že není místo a že je malej (v srpnu mu budou 3 roky)
a mamka by potřebovala nějakou práci na doma, nevíte o nějaké prosím?
Děkuji moc za každou nabídku

Nejlepší odpověď
zzzzz

Práce na doma bývá často podvod ☹

Nevím jaké má maminka vzdělání a co umí. Spousta běžných prací jde vykonávat z domu, účetní atd. Moje kamarádka je stavební ing. a doma na mateřské překresluje projekty, to je těžké takto poradit.

Hlavně pozor na podvodníky, pokud budou chtít poslat nějaké peníze, tak je to na 100% podvod:-((