Chase

Potřebuji na zrušení stavebního spoření souhlas rodičů ?

Stavební spoření bylo založeno u Raiffeisen na mé jméno ještě když jsem nebyl plnoletý. Nyní bych ho chtěl zrušit. Bude nutný souhlas rodičů, kteří ho založili?
Doplňuji:
pusinka50: Jojo.. při zrušení příjdu o všechny státní podpory + si vezmou 0,5% z cílové částky.

Nejlepší odpověď
Hamon

Pokud je smlouva uzavřena na tebe a jsi plně svéprávný, pak ne.

Další odpovědi
pusinka50

Myslím, že při zrušení stavebka předčasně přijdeš o všechny státní příspěvky a úroky, možné je, že po tobě budou chtít za předčasné zrušení i nějakou pokutu, není škoda ho rušit?