Tydýt

Potřebuji na Minibike 49ccm řidičák?

Chci si koupit minibike a nejsem plnoletý a chci vědět jestli na 49ccm potřebuji řidičák

Odpovědi
Duvemblejt

Nevím jestli by tě někdo pustil s minibike na silnici 😁 Minibike je spíše pro domácí použití…

Reuef

pokud je to motorove vozidlo a smi vyjet na silnici tak samozrejme potrebujes ridicak

cukrar

Jedině že s řidičákem, ale pokud je schválen na provoz po pozemních komunikacích!!!!

Radovan M

Vzhledem k tomu že minibiky nejsou homologované tak ne. Spíše potřebuješ dostatečný soukromý pozemek… =))