Zvědavý

Potřebuji maturitu abych mohl vstoupit do armády ??

A „jak“ do ní vlastně mohu vstoupit. Kam má zavolat, napsat, kontaktovat ?? Slyšel sem že bych klidně mohl v armádě dělat i kuchaře, uklízeče a tak – i tomu bych potřeboval maturu ?? díky
Doplňuji:
Já sem právě slyšel že uklízečka v armádě si může vydělat i 20 čistýho

Nejlepší odpověď
www

Vše důležité najdeš ve zdroji.

Doplňuji:
Jako občanský zaměstnanec na tebou zmíněné práce maturitu nepotřebuješ, uniformu ale nenosíš 🙂

Zdroj: www.acr.army.cz/ka­riera/vojak-z-povolani/vojak-z-povolani-9699/

Další odpovědi
zelí

Záleží co chceš dělat. Na uklízečku maturitu nepotřebuješ. Čistit hajzlíky se naučíš si bez toho. ChcEš-li být „něco víc“ a maturitu mít budeš, pak bych doporučil Univerzitu Obrany nebo podobné školy. Maturita je dnes holý základ.

ReHu

Uklízeče můžeš dělat kdekoli, ne je v armádě.
Ale pokud to chceš dotáhnout někam dál, pak by byla dobrá některá vojenská škola.

https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=0_caVYS­CEJTj8wefioGo­BA#q=vojensk%C3%A1+%C5­%A1kola
Doplňuji:
V tom případě se optej toho, kdo to říkal.
Protože to musí být nějaký spešl úklid za tu sumu. Moc bych tomu nevěřila.

zzzlatokopka

Nepotřebuješ.

Musíš ale podstoupit několikaměsíční výcvik:-) a ten je tak náročný, že se oddělí zrno od plév:-)

http://kariera­.army.cz/cz/ tady máš odkaz, ale jak říkám, pokud nemáš natrénováno jak fyz. tak psych. tak to nedáš.

lexx

Armáda šetří kde může, občanské zaměstnance hromadně propouští aby bylo na gripeny, panďury a ostatní vražedné hovadiny…maturita ano, v každém případě.