kaolin

potřebuji koupit MMS jsem z Ostravy

rovněž bych chtěl nějake další informace od praktika

Odpovědi
mosoj

Kolik ho potřebuješ. On to stejně někdo smaže.
Doplňuji:
Zázraky ale nečekej, moje sestra to brala + ještě mnoho dalších přípravků+ léčení a stejně na rakovinu do roka zemřela ! Nicméně zkusit se má všechno a naděje umírá poslední.
Já jsem to také nějakou dobu zkoušel.

Hakunamatata

Doporucuji zakoupit na internetu. Osobní výborná zkušenost vylecse.cz. Do tří dnů je doma

mosoj

Na jednu kapku chloritanu sodného 25% (MMS) přidat 5 kapek 10 % roztoku kyseliny citronové . Promíchat ve skleničce nechat 5 min. zreagovat a pak vypít. Začínat od jedné kapky denně a postupně zvyšovat až tak na 5 kapek, nebo raději 1–2 kapky několikrát denně. Vždy ale zásadně s tou kyselinou citronovou. Samotné nikdy !