potřebuji koupit barvu do tiskárny,podle čeho se vybírá,nebo je jedno jakou koupím děkuji?

Nejlepší odpověď
annas

Nejsem odborník, proto uvedu, jak to dělám já. Když si jdu koupit barvu, vždy řeknu její číslo, které je v návodu k tiskárně.

Další odpovědi
kotě07

Každá tiskárna má své číslo barev. Pokud máte ještě staré barvy můžete je vzít s sebou. Jinak souhlasím že v návodu jsou napsaná čísla…

Zdroj: mojezkusenostiz­domu.cz… 😁

dudu

Rád bych odpovědi kolegyň doplnil o svoje zkušenosti. Vlastním tiskárnu EPSON STYLUS DX9400F a ta automaticky upozorňuje na nutnost doplnit příslušnou barvu a nabídne i možnost objednávky originální náplně. Kvůli úspoře nákladů nyní využívám levnější náhradní ink.kazety a jsem vcelku spokojen, byť to není to pravé ořechové. Je důležité, aby kazeta obsahovala identifikační čip, jinak riskujete, že tiskárna nedokáže identifikovat hladinu inkoustu a typ barvy a nebude proto pracovat.

Miroslavst

Na barvě (cartridge) je číslo. toto číslo uvést v prodejně. Rovněž stačí vědět název a číslo tiskárny.
Prodává se barva černá a barevná. Některé tiskárny mají barevnou catridge každou zvlášť-3ks.