panenka

Potřebuji informace o Trummer Montage Personal Niederlassung Freiberg

Dobrý večer potřebuji co nejvíce informací o této firmě můžete mě prosím pomoct něco vyhledat? děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

co tak zagúglovat?
třeba tady:

http://www.go­ogle.cz/search?q=Trum­mer+Montage+Per­sonal+Niederlas­sung+Freiberg&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Realita

Špatná firma, naslibují co se dá a vše vypadá tak hezky, vše je přes poštu, jen tu mají nějakou češku, která něco vyřídí a pošlou vás někam do zahraničí, pak dají klidně zálohu, ale najezdíte hodně km, takže toho moc nezbude a pak vám ve výsledku pošlou pár stovek eur výplatu a zbyde vám méně, než tady a to jste furt pryč a oni si tam z vás dělají ukrajince pomalu. Ještě pan majitel je starší a jde vše dle nálady, každý den jinak. Hrozný systém všeho, hádky o vlastní peníze a mnoho dalších komplikací.