Lorrien

Potřebuji doktora, ale nevím na co by měl být specializovaný…

Dost často se mi stává, že přimluvě se zaseknu, jako kdybych „nevěděla, jak se nějaké písmeno vyslovuje. Nebo chci něco říct, ale řeknu něco úplně jiného. Třeba dnes jsem chtěla říct: "Paní učitelko, vy jste mladá“ a řekla jsem: „Paní učitelko, vy jste levná.“ Já nevím čím to je, ale štve mě to. ☹

Nejlepší odpověď
Reuef

zajdi si ke svemu obvodakovi a on uz ti poradi k jakemu specialistovi bys mela jit

Další odpovědi
veruska

Možná se jen nesoustředíš,myš­lenky ti jdou rychleji než slova.Z přebreptů si nic nedělej,nejsi sama komu se to stává.Moderátoři jich nadělají a většinou je to zábavné.

Damiana

Také myslím, že nejdříve prakticky lékař, ten tě patrně pošle na neurologii.

www

Možná ten problém ani nevyžaduje odborníka, zkus o vteřinku déle přemýšlet o formulaci, než začneš mluvit. Pokud totiž člověk rychleji mluví než myslí, stát se může kdeco 😁
Pokud to nepomůže, ale mělo by, tak to tipuji na psychiatra. Poradil by přesněji tvůj všeobecný lékař.

briketka10

zajdi si k obvodnímu lékaři a pak to bude chtít asi opravdu toho neurologa, tyto výpadky slov mám též, protože jsem nemocná, ale nemusí se to týkat Tebe 😁

každý člověk se přeřekne a slovo vyhrkne 🙂

hawranek

V případě potřeby specializovaného doktora stejně musíš nejprve k obvoďákovi, který tě k danému doktoru doporučí. Ke specialistovi se bez toho dneska těžko dostaneš.