VASORI

Potřebujete-li ověřit vaše stránky pro google, zvolte verifikaci přidáním meta

Co mám vepsat do políčka když mi to hlásí tuto informaci?

Odpovědi
RomanP

Ověřit Vaše stránky u Google Webmaster tools je možné pomocí verifikačního meta tagu. V administraci stránek – v okně „Vzhled webu“ si můžete stáhnout aktuální šablonu v zip souboru.
V tomto archivu je poté nutné upravit soubor index.html a všechny .html soubory v adresáři „variants“. Do těchto souborů vložíte daný meta tag. Poté šablonu opět zabalíte do zip archivu (je nutné, aby zůstala zachována struktura zip souboru) a importujete zpět do projektu vašich stránek. Pokud poté zvolíte pro váš projekt importovanou šablonu, stránky budou obsahovat verifikační kód.