annas

Potřebujete brýle? Podobná otázka byla vložená, ale nešlo o anketu.

Nejlepší odpověď
anonym

Používám brýle jen na čtení.

U takto privátní otázky by bylo fér, aby i tazatelka kápla božskou o stavu svého zraku.
(Pokud není anketa námezdní pro optickou firmu).

Další odpovědi
dědapetr

Nosím brýle na blízko i na dálku.

a ještě na počítač.

jendahun

Nosím brýle na blízko i na dálku.

Doplním – i do vody.

casey

Brýle nepotřebuji, nenosím je.

nosim pouze slunecni a takova varianta neni

anonym

Používám brýle jen na čtení.

Viz :http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-si-brat-do-obchodu-bryle

pokazdejinak

Potřebuji brýle jen na dálku.

jsem od dětství krátkozraká, takže bez brýlí nebo čoček se neobejdu ;)

GM

Používám brýle jen na čtení.

Brýle nepotřebuji ani na čtení, ale na všelijaké skoro neviditelné titěrnosti v práci.

anonym

Brýle nepotřebuji, nenosím je.

Vidim krasne ( zatim ) a jsem za to rada. Obcas ale vidim i to , co bych videt nechtela a mozna i nemela… 🙂 -iv-

janek66

Brýle bych měla používat, ale flákám" to.

Už 30 let mám nosit brýle na dálku,ale nenosím, flákám to.Jedině při řízení si je nasadím.Můj děda vždycky říkával "dokud se trefím lžičkou do úst nepotřebuji brýle… " a já se toho hesla držím. 🙂.Zajímavé že po těch letech nenošení brýlí se mi zrak zhoršíl jen o půl dioptrie.

Natee

Potřebuji brýle jen na dálku.

Nosím je, když se mi chce. Ne pořád. Správná by byla též možnost „Flákám to“.. =)

hanulka11

Používám brýle jen na čtení.

DDarent

Brýle nepotřebuji, nenosím je.

anonym

Používám brýle jen na čtení.

Syd

Brýle bych měla používat, ale flákám" to.

Jikra

Nosím brýle na blízko i na dálku.

Kubas11

Brýle nepotřebuji, nenosím je.

filva

Brýle nepotřebuji, nenosím je.

samicek333

Potřebuji brýle jen na dálku.

Potřebuju slabé, takže je nemusím pořád nosit

DusanOrlik

Potřebuji brýle jen na dálku.

Markéta S.

Ha, ha, nosim kontaktní čočky, nevidim dobře na dálku.

Kerberus

Ad Dr.Axl – brýle jsem nepotřebovala, ale v poslední době nepřečtu malá písmenka. Už jsem se objednala k oční lékařce.