Prowler

Poradíte s poskladaním PC?

Prosím poradťe mi nie som skušený a chcel by som si poskladať PC s takymito konponentami: procesor: FX 8320, skrinka: Zalman R1, počítačový zdroj: Zalman ZM45 GS, matičná doska: Asus h81M plus, ramky: Kingston 8GB DDR4, pevný disk: Samsung M3 portable, mechanika: Asus DRW 24F1ST, grafická karta GTX 750 TI. Keby som na niečo zabudol, tak napíšte, fakt sa tomu nerozumiem. Predom ďakujem, pekný deň.

Odpovědi
cochee

Procesor FX8320 je AMD, deska Asus H81M-PLUS je určena pro procesory intel. Tento procesor do této desky zapasuješ tak možná pomocí kladívka. Tím je řečeno vše, dál se o tom není třeba bavit. Buďto to skládání rovnou pusť z hlavy, anebo si o tom nejprve něco počti a nastuduj. Ne že nejsi zkušený – ty o tom nevíš vůbec nic.