NemamSlov

Potrebujem poradit ohladom aplikacie na fb

kamaratka ma aplikaciu kde ma takych divnych obrovskych smajlov na fb? vie mi niekto poradit nejaku taku aplikaciu? jej tam ukazuje rozne macky, obrovskych smajlov atd. ak mate nieco tak by som bol rad keby ste dali nejaky odkaz :)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

http://www.bes­tpage.cz/smiles/smi­les1.html

Další odpovědi
anonym

aj ja som to mala, ale nemožem si spomenuť, ako sa to volalo, len viem, že ten, kto to nemá, tomu sa zobrazí len rad čísiel a písmen, jednoducho, ak to chceš používat a pobavit tým ostatných, musia mat tú istú aplikáciu aj oni, pozriem sa, či to tam dakde ešte nemám
Doplňuji:
vyskúšaj dať len tam do toho vyhladavača " Smailici", niečo také toto je-asi