looser

Potrebujem pomoc mám problém z babettou,budem rád, poradí mi niekto?

Dneska som sa bol previesť na babete a nalial som do nadrže benzin ale zabudol som tam primiešať olej.Jazdil som asi 10 minút,babeta je dvoj rýchlostná a počas mojej jazdy my nechcelo zaradiť na druhý stupeň.Potom som vypol motor a babeta už nešla vobec nakopnuť mala zvuk ako keby som prehodil na režim bycikla. Je možné že som zadrel motor?..ak áno tak prosím poradte ako by sa to dalo opraviť. Ďakujem.

Nejlepší odpověď
L.Knize

Nechte motor vychladnout a vymontujte svíčku.Stříkněte ddo válce trochu oleje a zkuste pomalu otočit motor třeba prošlápnutím.Jestli se bude točit zjistěte si výkon, popřípadě udělejte výbrus,jestli se nebude točit a je kouslý, musíte udělat výbrus.

Další odpovědi
anonym

Pravděpodobně jde o zadřený motor. Bude třeba udělat výbrus.