Human

Potrebujem nejaký online photo editor, cez ktorý môžem časť fotky rozmazať, aby nebolo možné poznať čo tam je.

Zdar, potrebujem nejaký online photo editor, cez ktorý môžem časť fotky rozmazať, aby nebolo možné poznať čo tam je. Pls, poznáte nejaký? Moc dik
Doplňuji:
Pixlr.com poznám a cez ten to nejde. Cez ten nástroj Blur to ide pomaly, a ja by som to chcel tak, aby to bolo rovnomerne rozmazané. A cez pixlr.com/express ide rozmazať jedine celý obrázok, a je chcem len časť.

Nejlepší odpověď
anonym

http://pixlr.com/e­ditor/

Další odpovědi
anonimně

Zkus zoner photo studio – můžeš si ho stáhnout třeba na ulož to. Prvních 30 dní je zdarma, pak si ho můžeš buď koupit nebo použít c***k je to na tobě.

ivzez

To umí i Photo Filtre, do verze 7 je zdarma,
novější verze je nutné po uplynutí doby
k vyzkoušení (tuším 30 dnů) zaregistrovat a zaplatit.