olda12

Potřebuje pojištovna VIN motoru?

Potřebuje nafotit pojištovna VIN motoru,při likvidaci škody na autě? Konkrétně Triglav.Předem děkuji za oběktivní odpověď
Doplňuji:
pardon za tu hrubku=D

Odpovědi
anonym

Pracovala jsem pro ČSOB Pojišťovnu a než jsem skončila, tak se měnily podmínky. Snížil se počet likvidátorů a i u uzavírání havarijního pojištění se pořizovaly fotografie k identifikaci pojištěného vozidla. Vin byl jednou z nich.
Pokud Triglav řeší likvidaci škod podobně, tak fotografii požadovat bude. Než budete doklady k likvidaci odesílat, doporučuji Vám zavolat na coll centrum pojišťovny a ověřit si přímo tam, co vše máte poslat.