Jakub Demko

Potřebuje občan Ruské federace s trvalým pobytem v ČR vizum do Velké Británie?

Event. je možné, že zkrátka může vycestovat do GB „jen tak“ s pasem a našim pobytem?

Nejlepší odpověď
gecco

Potřebuje vízum – furt je občanem Ruska…
😉

Další odpovědi
Klaproth

Ano, občan RF potřebuje vízum. Trvalý pobyt v ČR nehraje žádnou roli.

led

Pokiaľ nie je občanom členského štátu EU a občania Ruska potrebujú do GB vízum, potom vízová povinnosť a po príchode na britskú pasovku, zaradiť sa do fronty vízových cestujúcich, platí aj pre neho.