Potřebuje morčátko druhého kámoše?

Více morčátek mi máma říkala, že smrdí :( což to mě nevadí, já bych je čistila, jenže mamka má citlivej nos,moc, vyčistím klec a po dvou hodinách si zase stěžuje :(
Doplňuji:
Jo, tak děkuji za odpovědi ;)

Nejlepší odpověď
www

Pokud se mu budeš dostatečně věnovat ty, bez dalšího morčete to vydrží.
Ve zdroji najdeš vše podstatné.

Zdroj: www.morcatka3­.estranky.cz/clan­ky/jedno-dve-nebo-vic.html

Další odpovědi
anonym

Zvířata si taky potřebují pokecat s někým. Ber to jako u člověka – vydržela by jsi někde sama zavřená v kleci? – asi ne, taky by jsi si potřebovala s někým pokecat.

mojitek

samozřejmě že i morče by se o samotě trápilo,to je spíš trest pro zvíře.
Doplňuji:
jeden z mála co i poděkuje .Není zač 🙂

oiture

Myslím, že by zrovna morče samotné být nemělo. Pokud se nesnesou v jedné kleci, dej ho do jiné vedle. A morčátka smrdí a je jedno, jestli jsou 2 nebo 1.