iwetax

Potřebuje dítě ve 2.letech ještě kočár?

Nebo golfky? Obejde se bez kočárku?

Nejlepší odpověď
kropitko

Dceři je 16 měsíců,používám golfky. Jinak záleží na tom,co podnikáte,my třeba chodíme na dost dlouhé výlety,tak si myslím,že i za rok budeme ještě golfky používat i kdyby ušla to co mi,tak si bude třeba potřebovat odpočinout,prospat se atd…takže klidně,ale pokud nechodíte žádné tůry,tak nepotřebuje.

Další odpovědi
panenka

Dítě ve 2 letech se IVETAX bez kočárku obejde moje dcery ve 2 letech už taky žádný kočárek nepotřebovali.Můj syn protože vím že mi někdy odpoledne usne tak jsem si koupila golfový kočárek a na dlouhé cesty ho vždy beru sebou.

rynek878

máme dvouletou vnučku a ta buď šlape sama,nebo tátovi sedí na koni,do kočárku jí nemůže už nikdo dostat.Jo,s tátou ráda jezdí na kole kde má za sedlem pro ní přidělanou sedačku,tam je schopná i spát,nebo kouká kolem sebe.

lorja

Jestli jezdíte hlavně autem,tak asi kočárek pro 2 leté dítě nevyužijete.My máme rádi turistiku a tak jsme hodně využívali sedačku na záda.Kočárek jen do města a k lékařce.Nemá­me auto.

klapalfr

Určitě golfáč nebo aspoň sedačku na záda. Na tohle byste měli myslet. A taky záleží dítě od dítěte. Někdy jsou z nich ve dvou letech turisti a někdy se i ve dvou letech prostě hryznou a pěšky vám nepůjdou. A tahání na koni nebo na zádech vás přestane bavit. Tady se o tom trochu píše https://napovi­me.cz/navod/jak-vybrat-kocarek/ na co se zaměřit, když řešíte, jak vybrat kočárek. :)