kucharova.n.

Potřebovala bych před výplatou půjčit cca 6.000 Kč … Doporučíte mi nějakou firmu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejdříve bych zkusil příbuzné a známé.Potom snad ještě solidní banku. Jiná možnost je většinou začátkem cesty do pekla.

Další odpovědi
led

Ak
…kupujete niečo, čo môže počkať, radšej počkajte a našetrite si
…musíte splatiť pôžičku, alebo pokutu dohodnite si splátkový kalendár
…už nevyhnutne potrebujete pôžičku, tak len od rodiny, alebo z banky s presnými podmienkami.
Výstraha:
Požičajte si u nebankoviek a urobíte radosť exekútorom, potešia sa z ďalšej obete…

Alesh

Kreditka od vlastní banky nebo kontokorent. Pak taky, pokud to jde, tak bych zkusil rodiče, sourozence, zkrátka příbuzní.

school12

Firem je několik, ale rozhodně bych si nepůjčovala.

Lightman

Já osobně mám skvělou zkušenost swww.pohotove­pujcky.cz , peníze jsem dostal hned a pokud všechno splatíte do termínu, neměla byste mít problém. :)

Beer4Real

www.SuperLichva.com

Habušenka

Já bych nejdříve zkusila příbuzné a až poté bych zabrousila do vod, kde bych si půjčila :) Co vím, tak ferratum.cz je opravdu solidní firma :)

arygnoc

v žiadnom prípade.

rodina, priatelia.

a po splatení dlhu okamžite začať budovať finančnú rezervu (ja viem, … ale ako vidíte, proste to treba)