lenkaacer

Potřebovala bych poradit.Už se někomu z vás povedlo stáhnout film Kájínek? Pokud ano a pokud je to možné,můžete poradit?

Nejlepší odpověď
alexandra

Film Kájínek,ještě nikde nestáhnete.Musíte počkat až se bude prodávat v obchodě a pak ho někdo určitě dá na internet.U českých filmů,to vždycky trvá skoro půl roku po premiéře,než to jde stáhnout.Pouze zahraniční filmy jsou hned po premiéře ke stáhnutí.

Další odpovědi
anonym

http://www.edis­k.cz/stahni/38607/ka­jinek-funkcni.avi_1­.58GB.html

Nezkoušel,je to na tobě.

Nedalo mi to,vrátil jsem se a! je to zřejmě,podle ohlasu,k ničemu.

2.pokus http://www.czfil­my.cz/akcni/ka­jinek/

janek66

Jak píše Alexandra dokud film nevyjde na DVD těžko bude někde ke stažení.Dnes si těžko někdo riskne natáčet film v kině.Po případě se Simpsnama a jinými.To co se nabízí ke stažení je většinou něco úplně jiného,v nejlepším dokument o Kájínkovi.Do­poručuji vždycky počkat a pak si přečíst v diskuzi pod linkem jestli jde opravdu o film nebo je to něco jiného.