Avatar uživatele
bedunka

Pořád se mi vybíjí baterie. Už mám asi osmou a auto stále nejde každý druhý den nastartovat. Poradíte?

AUTOELEKTRIKÁŘ JI PŘEMĚŘIL A PRÝ SE DOBÍJÍ ALE ŽE BY V AUTĚ JI NĚCO VYBÍJELO TO NEZKOUMAL.NEMĚL NĚKDO PODOBNÝ PROBLÉM? DĚKUJI

--
Potřebovala bych poradit.Stále se mi vybíjí baterie.Už mám asi osmou a stále auto nejde každý druhý den nastartovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3086 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už u té první bych se zajímal, co ji vybíjí, ale když píšeš osmou, to je nenormální, ale z tvé strany.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Pokud ´spěcháš´ nebo nechceš platit servis, baterii prostě po jízdě odpojuj (ale nepůjde ti alarm, resetuje se ti rádio…)…
Jinak je potřeba prověřit veškerou elektriku (dráty, spotřebiče), která by mohla baterku vybíjet…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Nech odborníkem prověřit celou elektriku v autě. Změřit samotnou baterii nestačí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

A proč autoelektrikář nezkoumal, jestli ji a co ji vybíjí nebo ne.
Od toho snad autoelektrikáři jsou ne?
Přeměnit ji můžeš i sama ale najít závadu, na to je potřeba.
Podívej se po jiným. K tomu tvému bych už nešla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Začal bych tím, jak správně napsal kolega Gecco, odpojovat baterku od vozidla.
Pak zjistíte, že se opravdu někam ztrácí a nastoupí někdo, kdo umí měřit a hledat, kam se ztrácí proud.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Osmá z blešáku držet nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

pricin muze byt cela rada-nekde bude chyby v zapojeni,nebo slusu.Kamaradovi tohle delalo spatne zapojene autoradio,treba… Dej to do servisu kde se specializuji take na elektriku,jinak nelze poradit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek