bedunka

Pořád se mi vybíjí baterie. Už mám asi osmou a auto stále nejde každý druhý den nastartovat. Poradíte?

AUTOELEKTRIKÁŘ JI PŘEMĚŘIL A PRÝ SE DOBÍJÍ ALE ŽE BY V AUTĚ JI NĚCO VYBÍJELO TO NEZKOUMAL.NEMĚL NĚKDO PODOBNÝ PROBLÉM? DĚKUJI

--
Potřebovala bych poradit.Stále se mi vybíjí baterie.Už mám asi osmou a stále auto nejde každý druhý den nastartovat.

Nejlepší odpověď
anonym

Už u té první bych se zajímal, co ji vybíjí, ale když píšeš osmou, to je nenormální, ale z tvé strany.

Další odpovědi
gecco

Pokud ´spěcháš´ nebo nechceš platit servis, baterii prostě po jízdě odpojuj (ale nepůjde ti alarm, resetuje se ti rádio…)…
Jinak je potřeba prověřit veškerou elektriku (dráty, spotřebiče), která by mohla baterku vybíjet…

Emefej

Nech odborníkem prověřit celou elektriku v autě. Změřit samotnou baterii nestačí.

ReHu

A proč autoelektrikář nezkoumal, jestli ji a co ji vybíjí nebo ne.
Od toho snad autoelektrikáři jsou ne?
Přeměnit ji můžeš i sama ale najít závadu, na to je potřeba.
Podívej se po jiným. K tomu tvému bych už nešla.

cukrar

Začal bych tím, jak správně napsal kolega Gecco, odpojovat baterku od vozidla.
Pak zjistíte, že se opravdu někam ztrácí a nastoupí někdo, kdo umí měřit a hledat, kam se ztrácí proud.

mosoj

Osmá z blešáku držet nebude.

mojitek

pricin muze byt cela rada-nekde bude chyby v zapojeni,nebo slusu.Kamaradovi tohle delalo spatne zapojene autoradio,treba… Dej to do servisu kde se specializuji take na elektriku,jinak nelze poradit