Pokročilý

Pořád se mi vybíjí baterie. Už mám asi osmou a auto stále nejde každý druhý den nastartovat. Poradíte?

AUTOELEKTRIKÁŘ JI PŘEMĚŘIL A PRÝ SE DOBÍJÍ ALE ŽE BY V AUTĚ JI NĚCO VYBÍJELO TO NEZKOUMAL.NEMĚL NĚKDO PODOBNÝ PROBLÉM? DĚKUJI

--
Potřebovala bych poradit.Stále se mi vybíjí baterie.Už mám asi osmou a stále auto nejde každý druhý den nastartovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už u té první bych se zajímal, co ji vybíjí, ale když píšeš osmou, to je nenormální, ale z tvé strany.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud ´spěcháš´ nebo nechceš platit servis, baterii prostě po jízdě odpojuj (ale nepůjde ti alarm, resetuje se ti rádio...)...
Jinak je potřeba prověřit veškerou elektriku (dráty, spotřebiče), která by mohla baterku vybíjet...

Stříbrný

Nech odborníkem prověřit celou elektriku v autě. Změřit samotnou baterii nestačí.

Zlatý

A proč autoelektrikář nezkoumal, jestli ji a co ji vybíjí nebo ne.
Od toho snad autoelektrikáři jsou ne?
Přeměnit ji můžeš i sama ale najít závadu, na to je potřeba.
Podívej se po jiným. K tomu tvému bych už nešla.

Stříbrný

Začal bych tím, jak správně napsal kolega Gecco, odpojovat baterku od vozidla.
Pak zjistíte, že se opravdu někam ztrácí a nastoupí někdo, kdo umí měřit a hledat, kam se ztrácí proud.

Zlatý

Osmá z blešáku držet nebude.

Zlatý

pricin muze byt cela rada-nekde bude chyby v zapojeni,nebo slusu.Kamaradovi tohle delalo spatne zapojene autoradio,treba... Dej to do servisu kde se specializuji take na elektriku,jinak nelze poradit

Bronzový

Nekupovat a neměnit neustále baterky-auta se zbavit nebo vyměnit mechanika či manžela!!!.Pokud je to již osmá za 16 dnů,Počítám když je vybitá koupíte novou nabitou,tak není závada v bateriích!!!Viz odpo Gecco,Emefej a další!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.