Potřebovala bych poradit jak odstranit skvrny z bílého trička od meruněk.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Co třeba žlučové mýdlo?

Další odpovědi
Miroslavst

Nesmíš použít obyčejný prací prášek, ale ....., který má formuli … a jiné výhody.

Reklama je zde zakázaná.

To Jahoda: A to je jako co? To jako že to tričko ......http://www­.ifauna.cz/ima­ges/clanky-foto/16kocka.gif

nabubindes

pro nenáročnost, vyráchej tričko v meruňkách a nic nečisti… pokud trváš na bílé, skvrny vystřihni!

elektrikář

Býval odbarvovač jestli jej ještě vyrábí, Vanish, nebo peorxyd vodíku.Druhá možnost koupit meruňkovou barvu a udělat batiku tam jsou všechny skvrny vítány.