Potřebovala bych poradit, co koupit sestře k 20. narozeninám. Podělíte se se mnou se svými nápady? Díky...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Radím www.fler.cz , tam si zcela jistě vybereš z bohaté nabídky originálních dárků.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ženám se flaška nekupuje, ale zapoměla jsi napsat, co ji baví, co se jí líbí, nebo jak se obléká atd, to je těžký, parfém taky ne, to si kupuje každý sám, něco, co by jí tu dvacítku připomínalo, já vždy spoléhám u žen jen na šperk, ale pokud je to dvacítka, tak to už neplatí nějaké tretky z jarmarku, ale pořádný pěkný kousek ze zlatnictví, prstýnek, naušničky, atd..aby měla u sebe vždy něco od tebe :-)

Pokročilý

Jestli má ráda sladký, tak třeba nějakou pěknou, luxusní bonboniéru, hezky zabalenou. Ilustrační foto, viz. "Zdroj".

Zdroj: http://www.cokolada.cz/bonboni era/?gclid=CJiZp9flwLYCFchV3go dFTMAHQ

Stříbrný

Já bych jí koupil univerzální dárek-alkohol, který má ráda, třeba takovým kvalitním moravským vínem nic nezkazíš.

Bronzový

Já bych sestře (kdybych ji měla) koupila krásné perleťové náušnice z mušle paua.
Taky záleží na tom, jaké máš finanční možnosti.

Diskuze k otázce

Keis77

Ona moc na ty šperky a oblečení není,, tak jako já :) já bych spíš něco do domácnosti, nebo něco potřebného...

anonym

Já tedy dárky řeším právě na Fléru, a to pro kohokoliv. Jsou tam věcicky, které nepořídíš v běžné obchodní síti, ale ručně vyráběné originály za přiměřenou cenu. Můžeš prodejce i požádat o "specialitu", jako např. pěkný hrneček s "20" atd.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.