Keis77

Potřebovala bych poradit, co koupit sestře k 20. narozeninám. Podělíte se se mnou se svými nápady? Díky…

Nejlepší odpověď
anonym

Radím www.fler.cz , tam si zcela jistě vybereš z bohaté nabídky originálních dárků.

Další odpovědi
anonym

Ženám se flaška nekupuje, ale zapoměla jsi napsat, co ji baví, co se jí líbí, nebo jak se obléká atd, to je těžký, parfém taky ne, to si kupuje každý sám, něco, co by jí tu dvacítku připomínalo, já vždy spoléhám u žen jen na šperk, ale pokud je to dvacítka, tak to už neplatí nějaké tretky z jarmarku, ale pořádný pěkný kousek ze zlatnictví, prstýnek, naušničky, atd..aby měla u sebe vždy něco od tebe 🙂

I_hate

Jestli má ráda sladký, tak třeba nějakou pěknou, luxusní bonboniéru, hezky zabalenou. Ilustrační foto, viz. „Zdroj“.

Zdroj: http://www.co­kolada.cz/bon­boniera/?gclid=CJ­iZp9flwLYCFchV3god­FTMAHQ

huxa

Já bych jí koupil univerzální dárek-alkohol, který má ráda, třeba takovým kvalitním moravským vínem nic nezkazíš.

GM

Já bych sestře (kdybych ji měla) koupila krásné perleťové náušnice z mušle paua.
Taky záleží na tom, jaké máš finanční možnosti.

Keis77

Ona moc na ty šperky a oblečení není,, tak jako já :) já bych spíš něco do domácnosti, nebo něco potřebného…

anonym

Já tedy dárky řeším právě na Fléru, a to pro kohokoliv. Jsou tam věcicky, které nepořídíš v běžné obchodní síti, ale ručně vyráběné originály za přiměřenou cenu. Můžeš prodejce i požádat o „specialitu“, jako např. pěkný hrneček s „20“ atd.