Avatar uživatele
Keis77

Potřebovala bych poradit, co koupit sestře k 20. narozeninám. Podělíte se se mnou se svými nápady? Díky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Radím www.fler.cz , tam si zcela jistě vybereš z bohaté nabídky originálních dárků.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ženám se flaška nekupuje, ale zapoměla jsi napsat, co ji baví, co se jí líbí, nebo jak se obléká atd, to je těžký, parfém taky ne, to si kupuje každý sám, něco, co by jí tu dvacítku připomínalo, já vždy spoléhám u žen jen na šperk, ale pokud je to dvacítka, tak to už neplatí nějaké tretky z jarmarku, ale pořádný pěkný kousek ze zlatnictví, prstýnek, naušničky, atd..aby měla u sebe vždy něco od tebe 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
I_hate

Jestli má ráda sladký, tak třeba nějakou pěknou, luxusní bonboniéru, hezky zabalenou. Ilustrační foto, viz. „Zdroj“.

Zdroj: http://www.co­kolada.cz/bon­boniera/?gclid=CJ­iZp9flwLYCFchV3god­FTMAHQ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Já bych jí koupil univerzální dárek-alkohol, který má ráda, třeba takovým kvalitním moravským vínem nic nezkazíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Já bych sestře (kdybych ji měla) koupila krásné perleťové náušnice z mušle paua.
Taky záleží na tom, jaké máš finanční možnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Keis77

Ona moc na ty šperky a oblečení není,, tak jako já :) já bych spíš něco do domácnosti, nebo něco potřebného…

před 4024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já tedy dárky řeším právě na Fléru, a to pro kohokoliv. Jsou tam věcicky, které nepořídíš v běžné obchodní síti, ale ručně vyráběné originály za přiměřenou cenu. Můžeš prodejce i požádat o „specialitu“, jako např. pěkný hrneček s „20“ atd.

před 4024 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek