Pokročilý

potřebovala bych poradit.. celkem dlouho se scházím s jednim klukem.. zamilovala sem se do něj a sem na něm skoro

závislá.. mám potřebu mu furt psát jenže jeho to štve a pro mě je to problém taky protože si to tím akorát zkazím.. máte nebo měli jste někdo podobný problém? jak to řešit a jak s tím spamováním přestat? nevadí mu když mu napíšu.. ale co je moc, to je moc a i mě to štve:( děkuji za každou radu! :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

no tak vidíš, vždyť to sama píšeš-co je moc, to je moc, takže až tě zas bude svrbět ruka na psaní, tak si přes ní plácni tou druhou a rychle dělej něco jinýho, musíš se zabavit sama, nebo s kámoškama, dělej tak, jako kdyby nebyl, prostě mu přestaň pořád psát, je to otravné, máš snad nějakou hrdost, ne?

Další odpovědi:

Stříbrný

Ok, ve zkratce ti to popíšu, jak to bylo v mém případě-zamiloval jsem se do nejhnusnější holky ve třídě, rok s ní strávil, potom také jí to až moc vadilo, neodepisovala, nic, já začal hrát nejprve Minecraft a přitom jsem shlédnul všechny díle Dr. House, Hvězdné brány, Futuramy, Simpsnů a Griffinů, potom pařil Far Cry3, přitom chodil s kamarádem do hospody na pivo a rum, potom sem přišel s dalším kamarádem na trávu, dobrá rada-ani jedno nijak nepomohlo, nicméně zkušenosti jsou to nejcennější, co člověk má.
Místo po ztracené lásce zaplní pouze jiná láska.

huxa má pravdu. Je to přesně tak.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.