zuzkax0

Potřebovala bych pomoct s apple iphonem. Co dělat když hlásí úložiště na icloud je zaplněné?

Když si otevřu obrázky mam tam: úložiště na icloud je zaplněné.
Fotografie, dokumenty, videa a icloud drive se již neaktulizují.
Nevím co to znamená, protože už jsem odstranila některé obrázky a pořád to tam mam. Řekl by jste mi prosím někdo co stím mám dělat?

Odpovědi
JájsemRaibek

Nevím o co přesně jde, ale apple má technické problémy-psali to.
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/363961-sluzby-applu-maji-technicke-problemy.html